Tworzymy
transport przyszłości

Innowacyjne naczepy dla transportu
ponadgabarytowego.

Elastyczne rozwiązania dla transportu specjalistycznego.

Dzięki naszemu doświadczeniu, elastyczności i ugruntowanej wiedzy technicznej jesteśmy w stanie zaoferować idealnie dopasowane rozwiązania do każdego zadania transportowego.

Alt do obrazka

Custom Tailored Trailers

Naszą specjalizacją są naczepy szyte na miarę. Każda projektowana i produkowana naczepa jest odpowiedzią na często bardzo specyficzne zapotrzebowania. Opieramy się na przekonaniu, że nawet subtelna modyfikacja najmniejszego elementu może zrobić największą różnicę. Dlatego stworzyliśmy program Custom Tailored Trailers, który łączy doświadczenie z rozwojem cyklu życia produktów.

Alt do obrazka Naczepy niskopodwoziowe serii ST

Najbardziej uniwersalna charakterystyka.

Najbardziej uniwersalna seria naczep. Mnogość modyfikacji, indywidualizacja i akcesoriów jakie oferują naczepy serii ST gwarantują ich wielofunkcyjność i efektywność w transporcie ponadnormatywnym. W razie konieczności przestrzeń ładunkowa może zostać zabezpieczona specjalistyczną zabudową.

Alt do obrazka Hydra-Deck Technology™

Hydraulicznie poszerzany pokład naczepy

Umożliwia przewóz maszyn o większych gabarytach oraz ogromnych elementów konstrukcyjnych. Manualne rozsuwanie poszerzeń zastąpione jest 4 przyciskami odpowiedzialnymi za 4 rozsuwane sekcje naczepy.

Alt do obrazka

Naczepy niskopodwoziowe

Mnogość konfiguracji, duży wybór akcesoriów gwarantują ich wielofunkcyjność i efektywność w transporcie ponadnormatywnym.

Alt do obrazka

Naczepy platformowe

Dostosowane do przewozu nie tylko wyjątkowo długich, ale i wysokich ładunków, przy jednoczesnym promieniu skrętu naczepy nie przekraczającym 2 metrów nawet w przypadku naczepy 6-osiowej.

Alt do obrazka

Naczepy z obniżonym pokładem

Zaniżony pokład ładunkowy, nie przekraczający wysokości 500 mm umożliwia bezproblemowy przejazd pod wiaduktami, czy też liniami wysokiego napięcia.

Alt do obrazka

Akcesoria

Elementy konstrukcyjne, oznakowanie, schowki, skrzynie, uchwyty, zabezpieczenia ładunku.

Alt do obrazka Naczepy z obniżonym pokładem
Alt do obrazka Naczepy platformowe
Alt do obrazka Współpraca z ZTE

Współpraca z ZTE

Spółka ZTE z Siemianowic Śląskich od 30 lat zajmuje się transportem ładunków ponadnormatywnych i ciężkich na terenie całej Europy. Obecnie używa 70 zestawów transportowych tylko i wyłącznie dla tego typu specjalistycznych ładunków.