Hydra-Deck Technology™

Hydraulicznie poszerzany pokład naczepy

Umożliwia przewóz maszyn o większych gabarytach oraz ogromnych elementów konstrukcyjnych. Pełne zautomatyzowanie procesu zapewnia wygodę oraz dużą oszczędność czasu. Manualne rozsuwanie poszerzeń zastąpione jest 4 przyciskami odpowiedzialnymi za 4 rozsuwane sekcje naczepy. Tego typu rozwiązanie gwarantuje bardzo prostą i przyjazną użytkownikowi obsługę systemu. Jest ono również bardziej żywotne i łatwiejsze w konserwacji.

 

Hydra-Deck Technology™ to nowoczesność, która sprawdza się w praktyce.

 

Atuty systemu:

  • oszczędność czasu a co za tym idzie pieniędzy (nawet do 50% czasu potrzebnego na załadunek
  • zaawansowany technicznie produkt
  • niższa waga w porównaniu do konkurencji
  • hydrauliczny system skrętu osiami 

Technologia z myślą o bezpieczeństwie

Najwyższy poziom bezpieczeństwa to naturalny wynik inwencji twórczej inżynierów DEMARKO. Dzięki wiedzy, umiejętnościom i świetnej znajomości najnowszych trendów w nowym modelu zmniejszony został promień zataczania tylnej części naczepy. Zmiana ta w znacznym stopniu ułatwiła manewrowanie naczepą. 

Alt do obrazka

Sprawdzone technologie

W naszych naczepach wykorzystujemy tylko sprawdzone i niezawodne technologie, których wprowadzenie poprzedzamy testami i badaniami. Daje nam to pewność najwyższej jakości oraz bezawaryjności naszych rozwiązań. 

  • Możliwość skonfigurowania naczepy wedle indywidualnych preferencji (np. zagłębienia na koła, zagłębienia na łyżkę itd.)
  • Technologia gwarantująca najwyższy poziom bezpieczeństwa.
  • Projekt powstały w oparciu o specjalistyczną wiedzę, wybitne umiejętności i znajomość globalnych trendów
  • Większe obciążenie zapewniające lepszą zwrotność pojazdu.

 

Uważamy, że za nowoczesną marką powinna stać realna jakość, najwyższa technologia i wykwalifikowany zespół.

ZAPROJEKTOWANE DLA KIEROWCY

Naczepa zaprojektowana została z myślą o komforcie kierowcy. Zastosowanie hydraulicznie poszerzanego pokładu ładunkowego oszczędza do 50% czasu przeznaczonego dotychczas na załadunek, natomiast specjalnie zaprojektowany pilot bezprzewodowy w dużym stopniu ułatwia obsługę naczepy (podnoszenie i opuszczanie najazdów hydraulicznych, sterowanie 4 sekcjami pokładu załadunkowego, manewrowanie tylnymi osiami naczepy).

KOMFORT UŻYTKOWANIA

iTAP to system bezprzewodowej kontroli nad funkcjami naczepy za pomocą urządzeń mobilnych autorstwa firmy Knorr-Bremse. System jest stosowany w naczepach DEMARKO dla ułatwienia obsługi oraz podstawowej diagnostyki. Jest kompatybilny z każdym rodzajem pojazdu ciągnącego i działa na zasadzie bezprzewodowego połączenia w technologii Wi-Fi pomiędzy tabletem bądź smartfonem, a niewielkim urządzeniem zamontowanym w naczepie.

iTAP oferuje następujące funkcje:

Alt do obrazka

Zdalne sterowanie funkcjami hydraulicznymi

Obsługę systemu elektronicznego zawieszenia iLvL, który pozwala na zaprogramowanie czterech wysokości jazdy aktywowanych przez kierowcę pod względem terenu po którym porusza się naczepa. Zmiana wysokości może być rów-nież automatyczna zależnie od prędkości jazdy,

Alt do obrazka

Poszerzany pokład

Odczyt obciążenia zestawu osi. Odczyt pochylenia pojazdu. Informacje z czujników zużycia okładzin. Obsługa trzech kamer bezprzewodowych (do cofania, monitorowania sprzęgu i pokładu ładunkowego).

Alt do obrazka

Hydrauliczny system skrętu osiami

Opcjonalnie możliwa jest także kontrola ciśnienia i temperatury opon.