DEMARKO S.A.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów naczep i przyczep do transportu ponadnormatywnego.

Przeszliśmy drogę od niewielkiego warsztatu w Świętochłowicach do zakładów produkcyjnych o powierzchni ponad 20 000 m2. Jesteśmy silną, stabilną i rozpoznawalną europejską marką.

U podstaw działania naszej firmy leży odpowiedzialność i zaufanie.

Jesteśmy firmą rodzinną.

Znamy się na naszej pracy i potrafimy ją dobrze wykonywać. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalne wsparcie i doradztwo techniczne.

Gwarantujemy im stabilność, spokój i bezpieczeństwo. Pragniemy, by zgłaszając nam swoje zapotrzebowanie, wiedzieli, że zajmiemy się całą resztą. Zapewniają je dedykowani opiekunowie oraz kadra ekspertów.

Budujemy z Klientami trwałe relacje oparte na pełnym zaufaniu.

 

 

Wybierając naszą firmę spotkają Państwo zespół ekspertów, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują każde zamówienie. Wiemy jak pracować na Państwa zaufanie – specjaliści ufają tylko specjalistom.

Rozumiemy potrzeby branży i umiemy skutecznie je realizować. U nas nie ma pytań bez odpowiedzi, ani wyzwań, którym nie można sprostać.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb Rozwiązania dopasowane do potrzeb

Nowoczesne rozwiązania produkcyjne

Stawiamy na zoptymalizowane procesy produkcyjne, nowoczesne technologie i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Nasz stale rozbudowywany park maszynowy to aktualnie ponad 40 nowoczesnych maszyn CNC. Tak bogate zaplecze sprzętowe i technologiczne oraz systematyczne doposażanie stanowisk produkcyjnych w narzędzia oraz  rządzenia kontrolujące, wyznaczają najwyższe standardy, aby zagwarantować Użytkownikowi Końcowemu doskonałą jakość naszych pojazdów.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu, elastyczności i ugruntowanej wiedzy technicznej jesteśmy w stanie zaoferować idealnie dopasowane rozwiązania do każdego zadania transportowego. Wiedza i kompetencja – od etapu projektowania aż po produkcję, od początku aż do końca. U nas uzyskasz najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twojego zadania transportowego.

Automatyzacja i robotyzacja Automatyzacja i robotyzacja

Przemysł i sztuczna inteligencja

Stopień automatyzacji i robotyzacji to kluczowe wyznaczniki innowacyjności procesu produkcyjnego. Uzupełniając się wzajemnie zapewniają nam możliwość szybszego, dokładniejszego i bezpieczniejszego wykonywania procesów produkcyjnych oraz optymalizację kosztów. Współpraca maszyn z automatyką i oprogramowaniem jest elementem kluczowym, dającym pracownikom możliwość skoncent- rowania się na zasadniczych zadaniach, a Klientom gwarantującym niezawodność dostaw w systemie just in time.

 

Internet of Things (IoT) wszystko komunikuje się z wszystkim. To dogłębna transformacja cyfrowa i automatyzacja procesów produkcyjnych, obejmująca cały łańcuch dostaw: od złożenia zamówienia i dostarczenia komponentów dla trwającej produkcji, aż po wysyłkę towaru do Klientów i usługi posprzedażowe. Inteligentna sieć sterująca procesami przyczynia się do znacznej ich optymalizacji i zapewnia dostęp do praktycznie każdej przydatnej informacji na temat procesu produkcji w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Poprzez wdrożenie rozwiązań sztucznej inteligencji mamy możliwość zwiększenia wydajności produkcji, przy jednoczesnym obniżeniu jej kosztów, dzięki czemu jesteśmy w stanie w sposób elastyczny reagować na potrzeby Klientów.

Posiadamy certyfikaty: ISO 9001:2015, 3834-2 AQAP 2110:2016 KONCESJA B-071/2018 NCAGE 99NMH WSK 1334/W/2021a

KONCESJA B-071/2018, NCAGE 99NMH WSK 1334/W/2021a

Współpraca: Politechnika Śląska, ESTA, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracodawców Transportu Nienormatywnego