Custom Tailored Trailers

W naszej działalności bazujemy na zindywidualizowanych i unikatowych rozwiązaniach.

Naszą specjalizacją są naczepy szyte na miarę. Każda projektowana i produkowana przez naczepa jest odpowiedzią na często bardzo specyficzne zapotrzebowania. Tworzymy unikatowe i jednostkowe projekty dostosowując je do wymagań Klientów, m.in. pod względem terenu w jakim będzie wykorzystywana naczepa, maszyn lub towarów, które będzie przewoziła, a także udogodnień dla użytkowników, czyli kierowców.

Opieramy się na przekonaniu, że nawet subtelna modyfikacja najmniejszego elementu może zrobić największą różnicę. Dlatego stworzyliśmy program Custom Tailored Trailers, który łączy doświadczenie z rozwojem cyklu życia produktów.

 

 

Inteligentne rozwiązania w służbie użytkownikowi. Demarko Independent Suspension™ Mobilność na najwyższym poziomie. Inklinometry, akcelerometry, encodery, niezależnie mocowane, obrotowe, wahliwe, zawieszone hydraulicznie. Skok zawieszenia wynoszący aż 650 mm.

Działalność specjalistycznych firm transportowych bazuje na zindywidualizowanych i unikatowych rozwiązaniach. My to doskonale rozumiemy. Nasza firma od zawsze stara się być dla Państwa partnerem w poszukiwaniu i dostarczaniu najlepszych rozwiązań. W DEMARKO dla każdego Klienta stworzymy naczepę, która będzie dostosowana do jego specjalistycznych potrzeb.

Na co dzień tworzymy unikatowe i jednostkowe projekty dostosowując je do wymagań Klientów, m.in. pod względem terenu w jakim będzie wykorzystywana naczepa, maszyn lub towarów, które będzie przewoziła, a także udogodnień dla użytkowników, czyli kierowców. Punktem wyjścia są projekty naszych naczep standardowych. Na ich podstawie możemy zbudować niemal każdy, nawet najbardziej wymagający wariant.

Nasi konstruktorzy dbają o to, by naczepa była zgodna z oczekiwaniami Klienta oraz spełniała wszystkie normy i standardy Unii Europejskiej. Już na etapie projektowania wykonujemy szereg wirtualnych symulacji i testów, które pozwalają doskonale przygotować projekt jeszcze zanim wejdzie w fazę produkcji.

Do tej pory wyprodukowaliśmy już ponad 600 naczep z modyfikacjami na specjalne zamówienie Klienta. Każda nowa modyfikacja to kolejny krok w rozwoju naszej firmy, a także poszerzenie możliwości transportowych naszych Klientów, którzy powracają do nas z coraz nowszymi projektami.

Dzięki wzbogaceniu parku maszynowego w nowoczesne obróbcze centrum frezarskie mogliśmy rozpocząć produkcje naczep opartych na innowacyjnym systemie skrętu osi. Niewątpliwymi atutami wspomnianego systemu są kąty skrętu aż do 70 stopni oraz wysoki skok zawieszenia. W ofercie dostępne są naczepy 3 i 4-osiowe. Istnieje również możliwość indywidualnej konfiguracji do 12 linii osiowych. To innowatorskie rozwiązanie ma zastosowanie, wszędzie tam, gdzie wymagana jest zwrotność oraz dopasowanie do warunków geograficznych podłoża (terenu).