loading...

Szkolenia

WIEDZA TO NAJCENNIEJSZY ŁADUNEK

Naszym Klientom nie sprzedajemy wyłącznie naczep, w ich ręce pragniemy również przekazać wiedzę, jak najlepiej z tych naczep korzystać. Wiąże się to z troską o bezpieczeństwo i jakość użytkowania. Dlatego też nasza firma przygotowała bardzo ciekawy i wartościowy cykl szkoleń. A ponieważ każda naczepa produkowana przez nas jest inna, każde szkolenie jest również wyjątkowe.

Specjalistyczną wiedzę przekazujemy zarówno w teorii, tłumacząc zagadnienia konstrukcyjne, jak i w praktyce umożliwiając sprawdzenie jak funkcjonują poszczególne układy. Z mniej doświadczonymi użytkownikami dzielimy się przede wszystkim wiedzą z podstawowej obsługi naczep w celu wprowadzenia ich w tę bogatą tematykę.

Ponadto przekazujemy niezbędne informacje dotyczące bezpiecznego stylu jazdy oraz zabezpieczenia ładunku. Wiemy, że transport specjalistyczny wymaga rzetelnego przygotowania - dlatego chcemy, aby nasi Klienci otrzymali nie tylko gotową naczepę, ale także pełną wiedzę o niej. Tym samym nasz wpływ na jakość i bezpieczeństwo transportu ponadnormatywnego jest kompletny.