loading...

Firma

DEMARKO SPECIAL TRAILERS

Wszędzie tam gdzie jest biznes, pojawiają się także wyzwania. My zajmujemy się tymi największymi. DEMARKO SPECIAL TRAILERS jest jednym z wiodących producentów naczep i przyczep do transportu ponadnormatywnego. U podstaw działania naszej firmy leży odpowiedzialność. Dotyczy ona najdrobniejszego nawet detalu naczepy ale także sukcesu biznesowego naszych Klientów. Sukcesu, do którego przyczyniają się oferowane przez nas rozwiązania.

Nasza firma działa na rynku od ponad 25 lat. Produkujemy pojazdy specjalistyczne, typowe oraz nietypowe, realizowane według indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Od ćwierć wieku oferujemy najnowocześniejszą technologię, sprawdzone i niezawodne podzespoły oraz ugruntowaną wiedzę techniczną. Nasz cel to optymalne spełnianie wymogów branży transportowej, projektowanie innowacyjnych konstrukcji i realizowanie ich w sposób technicznie niezawodny, wspólnie z firmami partnerskimi. Opracowujemy i realizujemy rozwiązania odpowiednie dla poszczególnych krajów, również w zakresie serwisu posprzedażowego.

Wybierając naszą firmę spotkają Państwo zespół ekspertów, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują każde zamówienie. Wiemy jak pracować na Państwa zaufanie - specjaliści ufają tylko specjalistom. Rozumiemy potrzeby każdej branży i umiemy skutecznie je realizować. U nas nie ma pytań bez odpowiedzi, ani wyzwań, którym nie można sprostać. Przenosimy do rzeczywistości nawet najbardziej ambitne wizje. Nasze konstrukcje zasilają floty firm transportowych na całym świecie i zawsze sprawdzają się w użyciu. Na tym polega właśnie zaufanie w wersji XXL.

MATEUSZ KOMAREC

PREZES ZARZĄDU