loading...

Custom Tailored Trailers

Rozwiązania na miarę największych oczekiwań

Działalność specjalistycznych firm transportowych bazuje na zindywidualizowanych i unikatowych rozwiązaniach. My to doskonale rozumiemy. Nasza firma od zawsze stara się być dla Państwa partnerem w poszukiwaniu i dostarczaniu najlepszych rozwiązań. W DEMARKO dla każdego Klienta stworzymy naczepę, która będzie dostosowana do jego specjalistycznych potrzeb.

Na co dzień tworzymy unikatowe i jednostkowe projekty dostosowując je do wymagań Klientów, m.in. pod względem terenu w jakim będzie wykorzystywana naczepa, maszyn lub towarów, które będzie przewoziła, a także udogodnień dla użytkowników, czyli kierowców. Punktem wyjścia są projekty naszych naczep standardowych. Na ich podstawie możemy zdudować niemal każdy, nawet najbardziej wymagający wariant.

Nasi konstruktorzy dbają o to, by naczepa była zgodna z oczekiwaniami Klienta oraz spełniała wszystkie normy i standardy Unii Europejskiej. Już na etapie projektowania wykonujemy szereg wirtualnych symulacji i testów, które pozwalają doskonale przygotować projekt jeszcze zanim wejdzie w fazę produkcji.

Do tej pory wyprodukowaliśmy już ponad 600 naczep z modyfikacjami na specjalne zamówienie Klienta. Każda nowa modyfikacja to kolejny krok w rozwoju naszej firmy, a także poszerzenie możliwości transportowych naszych Klientów, którzy powracają do nas z coraz nowszymi projektami.

TERAZ - sprawdzone technologie produkcji specjalistycznych naczep, wzbogacone najnowocześniejszymi rozwiązaniami.

DEMARKO Special Trailers w odpowiedzi na zapotrzebowanie najbardziej wymagających Klientów wprowadza kolejną autorską nowość.

Dzięki wzbogaceniu parku maszynowego w nowoczesne obróbcze centrum frezarskie mogliśmy rozpocząć produkcje naczep opartych na innowacyjnym systemie skrętu osi. Niewątpliwymi atutami wspomnianego systemu są kąty skrętu aż do 70 stopni oraz wysoki skok zawieszenia. W ofercie dostępne są naczepy 3 i 4-osiowe. Istnieje również możliwość indywidualnej konfiguracji do 12 linii osiowych. To innowatorskie rozwiązanie ma zastosowanie, wszędzie tam, gdzie wymagana jest zwrotność oraz dopasowanie do warunków geograficznych podłoża (terenu).

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z naszymi handlowcami. Zostanie przygotowana szczegółową oferta dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb.