loading...

Aktualności

ESTA KRAKÓW

Szanowni Państwo,

 19 października 2017 odbyło się w Krakowie największe w tej części Europy, międzynarodowe spotkanie przedstawicieli firm transportowych i dźwigowych z całej UE, Ukrainy i Chin. Spotkanie miało na celu integrację środowiska, zaprezentowanie osiągnięć grupy i wyznaczenie kolejnych celów do zrealizowania. Organizatorem wydarzenia było Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracodawców Transportu Nienormatywnego pod auspicjami międzynarodowej organizacji ESTA z siedzibą w Holandii.

Program wydarzenia obejmował spotkanie robocze w hotelu Grand Sheraton w Krakowie, gdzie odbyły się dwa niezależne panele robocze -  sekcji transportowej oraz dźwigowej. Jednym z najważniejszych tematów była kwestia wzrostu protekcjonizmu stosowanego przez wiele krajów w Europie oraz obciążenia biurokratyczne, z którymi na co dzień zmagać się musi branża transportu ciężkiego.

Kolejnym punktem programu była oficjalna kolacja wraz z networkingiem, która odbyła się w niesamowitej lokalizacji – 125 metrów pod ziemią – w Zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce.

Podczas oficjalnej kolacji na uczestników czekało wiele atrakcji.  Plan obejmował pokazy artystyczne, muzykę na żywo, pokaz tancerzy i wiele innych atrakcji. Program uzupełniły prezentacje filmów promocyjnych Polski i Małopolski oraz głównego sponsora wydarzenia – firmy DEMARKO.

Perfekcyjnie zaaranżowana i zrealizowana gala wieczoru spotkała się z gorącym przyjęciem wśród gości, którzy w szampańskich nastrojach bawili się do późnych godzin nocnych. Wszyscy zgodnie stwierdzili, iż poprzeczka w kontekście kolejnych spotkań ESTA została zawieszona bardzo wysoko.

Korzystając z okazji dziękujemy OSPTN za zaproszenie w roli sponsora wydarzenia – cieszymy się, że mogliśmy stanowić ważną część spotkania a zarazem budować profesjonalny wizerunek Polski i polskich przedsiębiorstw na wspólnej, międzynarodowej arenie.

Zarząd oraz Dział Sprzedaży SPECIAL TRAILERS