loading...

Innowacje

TWORZYMY TRANSPORT PRZYSZŁOŚCI

W DEMARKO stawiamy na innowacje. Łączymy je z naszym doświadczeniem i osiągnięciami, które zdobyliśmy przez ponad 25 lat naszej działalności. W ten sposób tworzymy produkty nowoczesne, a równocześnie bardzo dojrzałe i godne zaufania. Każda z wprowadzanych przez nas innowacji podyktowana jest potrzebami naszych Klientów i wyzwaniami jakie stawia przed nami transport ponadnormatywny. Dobrze zaprojektowane i wdrożone rozwiązania technologiczne zapewniają produkowanym przez nas naczepom lepsze specyfikacje, osiągi i coraz szersze spektrum nowych możliwości. Zawsze u podstaw wprowadzanych przez nas innowacji stoi niezawodność.

HYDRA-DECK TM

Hydraulicznie poszerzany pokład naczepy autorstwa DEMARKO to kontrola na wyciągnięcie ręki. Umożliwia przewóz maszyn o większych gabarytach oraz ogromnych elementów konstrukcyjnych. Pełne zautomatyzowanie procesu zapewnia wygodę oraz dużą oszczędność czasu. Manualne rozsuwanie poszerzeń zastąpione jest 4 przyciskami odpowiedzialnymi za 4 rozsuwane sekcje naczepy. Tego typu rozwiązanie gwarantuje bardzo prostą i przyjazną użytkownikowi obsługę systemu. Jest ono również bardziej żywotne i łatwiejsze w konserwacji. Hydradeck to nowoczesność, która sprawdza się w praktyce.

iTAP

iTAP to system bezprzewodowej kontroli nad funkcjami naczepy za pomocą urządzeń mobilnych autorstwa firmy Knorr-Bremse. System jest stosowany w naczepach DEMARKO dla ułatwienia obsługi oraz podstawowej diagnostyki. Jest kompatybilny z każdym rodzajem pojazdu ciągnącego i działa na zasadzie bezprzewodowego połączenia w technologii Wi-Fi pomiędzy tabletem bądź smartfonem, a niewielkim urządzeniem zamontowanym w naczepie.

iTAP oferuje następujące funkcje:

  • obsługę systemu elektronicznego zawieszenia iLvL, który pozwala na zaprogramowanie czterech wysokości jazdy aktywowanych przez kierowcę pod względem terenu po którym porusza się naczepa. Zmiana wysokości może być również automatyczna zależnie od prędkości jazdy,
  • odczyt obciążenia zestawu osi,
  • odczyt pochylenia pojazdu,
  • informacje z czujników zużycia okładzin,
  • obsługa trzech kamer bezprzewodowych (do cofania, monitorowania sprzęgu i pokładu ładunkowego),
  • opcjonalnie możliwa jest także kontrola ciśnienia i temperatury opon.