loading...

Aktualności

ESTA Kraków

DEMARKO Special Trailers - Mecenas generalny ESTA!

Szanowni Państwo,

Już 19 października 2017 r. w Krakowie odbędzie się największe w tej części Europy, międzynarodowe spotkanie branży transportu ciężkiego, którego organizatorem jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracodawców Transportu Nienormatywnego. Uczestnicy jesiennych spotkań ESTA tym razem zagoszczą w Krakowie, gdzie pod Wawelem wezmą udział w spotkaniach sekcji transportowej oraz dźwigowej Europejskiego Stowarzyszenia Transportu Nienormatywnego. Wieczorem uczestnicy wezmą udział w oficjalnej kolacji z networkingiem, która odbędzie się 125 metrów pod ziemią - w Kopalni Soli w Wieliczce.

O godzinie 14:00 w hotelu Sheraton Grand rozpoczną się spotkania sekcji transportowej oraz dźwigowej ESTA. Wyjątkowo udział w spotkaniach mogą bezpłatnie wziąć również chętni członkowie OSPTN oraz liczni goście z innych krajów. Spotkania odbędą się w języku angielskim i potrwają do godziny 18:00. Jednym z najważniejszych tematów spotkania ESTA będzie kwestia wzrostu protekcjonizmu stosowanego przez wiele krajów w Europie oraz obciążenie biurokratyczne, z którym na co dzień zmagać się musi branża transportu ciężkiego.

Oficjalna kolacja wraz z networkingiem odbędzie się w niesamowitej lokalizacji - 125 metrów pod ziemią - w Kopalni Soli w Wieliczce. Uroczystość rozpocznie się o 20:30. Po kolacji do północy odbędzie się sesja networkingowa, która odbędzie się w atmosferze idealnej do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Według wstępnych szacunków organizatorzy spodziewają się blisko 250 osób z branży transportowej – w tym dużą część reprezentantów branży z całej Europy. Podczas oficjalnej kolacji na gości czeka wiele atrakcji. Plan obejmuje pokazy artystyczne, muzykę na żywo, pokazy magików i wiele innych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu, którego Mecenasem generalnym została nasza firma.